107,6 FM

Goczałkowice-Zdrój. Kibice jadą do Warszawy na ostatni mecz Łukasza Piszczka w reprezentacji Polski

Grupa około dwustu kibiców z Goczałkowic-Zdroju wyjechała do Warszawy, gdzie o 20:45 polscy piłkarze zagrają ze Słowenią. Ostatni mecz kwalifikacji Euro 2020 będzie jednocześnie pożegnalnym występem pochodzącego z Goczałkowic Łukasza Piszczka.

Dzisiejszy mecz Polska - Słowenia będzie wyjątkowy dla mieszkańców Goczałkowic-Zdroju. Grupa dwustu kibiców pojechała stamtąd do Warszawy, by dopingować "swojego" reprezentanta w dniu jego pożegnania z kadrą. Mieszkańcy uzdrowiska zapowiadają głośny doping, który ćwiczyli jeszcze przed wyjazdem:

- powiedziała Radiu eM wójt Gabriela Placha. Gmina zbiera także zdjęcia i wspomnienia związane z początkami kariery piłkarza. Materiały zostaną wykorzystane w specjalnej publikacji poświęconej Łukaszowi Piszczkowi.

Goczałkowice-Zdrój. Kibice jadą do Warszawy na ostatni mecz Łukasza Piszczka w reprezentacji Polski   Kibice z Goczałkowic-Zdroju jadą obejrzeć ostatni mecz Łukasza Piszczka w kadrze Marcin Iciek / Radio eM

Fani z popularnego uzdrowiska wierzą w dobry występ Piszczka i całej kadry:

Polacy już wcześniej zapewnili sobie awans do Mistrzostw Europy. Jak zapowiedział selekcjoner Jerzy Brzęczek, Łukasz Piszczek wyjdzie w podstawowej jedenastce i zagra przez pierwsze pół godziny spotkania.
 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama