107,6 FM

Chorzów czeka na gry

Ruszyła zbiórka planszówek i gier edukacyjnych, które przed świętami trafią do małych pacjentów i podopiecznych domów pomocy społecznej w Chorzowie.

Akcję już po raz kolejny zainicjowali członkowie Chorzowskiej Strefy Wolontariatu. Zbiórka dotyczy tylko nowych gier. Te dla młodszych trafią na dziecięce oddziały Zespołu Szpitali Miejskich. Bardziej zaawansowane planszówki znajdą się na wyposażeniu domów pomocy społecznej „Nadzieja” oraz „Republika”.

Zbiórka potrwa do 16 grudnia. Włączyć może się każdy. Gry można dostarczyć do siedziby Centrum Integracji Międzypokoleniowej przy ul. Wolności 101.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama