107,6 FM

Panewniki. W sobotę Łańcuch Adoracji Dookoła Świata

W ogólnoświatową akcję Łańcuch Adoracji można włączyć się w sobotę 23 listopada w bazylice w Katowicach-Panewnikach. To modlitwa w intencji ludzi, którzy jeszcze nie spotkali się z żywym Bogiem.

Akcję zainicjowali Węgrzy, a toczy się w setkach kościołów, na wszystkich kontynentach poza Antarktydą. Poza główną intencją chodzi też o otoczenie modlitwą zbliżającego się Międzynarodowego Kongresu Eucharystycznego na Węgrzech.

Ojcowie franciszkanie zapraszają do włączenia się do tej ogólnoświatowej adoracji Najświętszego Sakramentu w sobotę 23 listopada, w przeddzień uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata. Adoracja łącząca wszystkie narody zacznie się o 17.00 i potrwa przez godzinę.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama