107,6 FM

 • owieczka_
  24.11.2019 08:46
  Już pomijając wszystko, a wykłady były naprawdę świetne, jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy informatycznej Ks. Bp. Adama :)
  doceń 0
 • owieczka_
  24.11.2019 09:01
  A co mi najbardziej utkwiło w pamięci, to chyba stwierdzenie, że jeśli nie przyjmiemy, że miłość Boga do nas jest większa od Jego Wszechmocy, to nie będziemy w stanie uwierzyć w Jego realną obecność w Hostii. Każda Hostia ma imię, jest nim Jezus Chrystus. Pamiętam taką rozmowę z protestantem, który ze mną pracował (nota bene były katolik), który powątpiewał, że miłość Boga jest tak pokorna, że jest On w stanie na słowa kapłana uobecnić się w Najświętszym Sakramencie. Było to dla niego nie do pomyślenia. Zapomniał o jednym, że kapłan występuje wtedy w mocy Ducha Świętego, który jest w stanie przemienić chleb i wino w Ciało i Krew Jezusa Chrystusa. Kapłan nie działa wtedy swoją mocą, ale działa w osobie Jezusa Chrystusa.
  doceń 1

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama