107,6 FM

Katowice. Spotkanie przedstawicieli Ruchów, Wspólnot i Stowarzyszeń Katolickich Archidiecezji Katowickiej

W Katowicach trwa Kongres Ruchów, Wspólnot i Stowarzyszeń Katolickich Archidiecezji Katowickiej. Wydarzenie odbywa się po raz 8-my.

Kongres otworzył metropolita katowicki abp Wiktor Skworc, który cieszy się ze współpracy z osobami świeckimi w Kościele lokalnym:

Witold Zmysłowski, przewodniczący Rady Ruchów i Stowarzyszeń Katolickich archidiecezji katowickiej mówi, że podczas tego spotkania powstają materiały do wykorzystania parafiach:

Dodawała Magdalena Ręka z Fundacji "Gaudete". W Radzie Ruchów, Wspólnot i Stowarzyszeń Katolickich Archidiecezji Katowickiej zrzeszonych jest 40 różnych wspólnot gromadzących dzieci, młodzież i dorosłych. To ich przedstawiciele uczestniczą w dzisiejszym kongresie na auli wydziału teologicznego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Słuchaj więcej: Kongres Ruchów, Wspólnot i Stowarzyszeń Katolickich Archidiecezji Katowickiej

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama