107,6 FM

Śląskie. "Robimy pozytywną atmosferę". Rusza kampania na rzecz zdrowego powietrza

O smogu mówi pozytywnie, o możliwościach i perspektywach zmiany - tym ma się wyróżniać nowa kampania edukacyjna na rzecz walki ze smogiem. Właśnie startuje wspólne przedsięwzięcie śląskiego i małopolskiego pod hasłem "Robimy pozytywną atmosferę".

Śląskie i małopolskie ruszają z nową kampanią społeczną i edukacyjną w zakresie walki ze smogiem. "Robimy pozytywną atmosferę" to jej  hasło, a czym będzie się wyróżniać? O tym mówiła radiu eM Izabela Domogała, wicemarszałek województwa śląskiego:

Innowacją ma być też sposób na kampanię w szkołach - twierdzi Urszula Konopacka, Agencja Reklamowa MDI:

Izabela Domogała, wicemarszałek województwa śląskiego zapewnia, że kampania to kolejne działania w tym zakresie. Dotychczas śląskie gminy realizują programy unijne w tym zakresie i rządowe  jak:  "Czyste powietrze" i "Stop smog". To jednak nie wszystko:

Koszt kampanii "Robimy pozytywną atmosferę" to 80 tysięcy złotych. Zostanie ona sfinansowana w ramach unijnego programu LIFE a będzie prowadzona w internecie, lokalnych mediach i szkołach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama