107,6 FM

Hołownia o kandydowaniu na prezydenta: Sprawa jest poważna

Publicysta Szymon Hołownia opublikował na Facebooku wpis odnoszący się o jego ewentualnej kandydatury w kolejny wyborach prezydenckich. - Sprawa jest poważna - napisał, nie składając jednoznacznej deklaracji w tej kwestii.

- Dziękuję wszystkim, którzy tak żywo interesują się tym, czy wezmę udział w nadchodzącej kampanii mającej wyłonić spośród nas następnego Prezydenta RP - napisał.

- Bardzo się cieszę i jestem naprawdę poruszony tymi setkami (czy już raczej tysiącami) głosów wsparcia i zachęty, które teraz dostaję, opowieściami o nowej nadziei, którą ten pomysł w wielu miejscach i osobach obudził. Za pojawiające się też głosy krytyczne też dziękuję - jeśli wykraczają poza hejt, dają do myślenia - dodał.

- Sprawa jest bardzo poważna. Odpowiedzialne podejście do niej wymaga wielu badań, rozmów, namysłu, naprawdę ciężkiej pracy. Wiem i widzę, że wielu kolegów i koleżanek z mediów nie wytrzymuje już ciśnienia, ale proszę o odrobinę cierpliwości. Gdy podejmę decyzję, jakakolwiek by nie była - dowiecie się o niej najpierw Wy, moi Czytelnicy i Odbiorcy, dowiecie się jako pierwsi i ode mnie, bezpośrednio - zapowiedział Szymon Hołownia.

« 1 »
 • TOMTOM
  30.11.2019 09:38
  Cenię go jako rozsądnego człowieka, choć wygrać oczywiście nie wygra czego pewnie jest świadom. Natomiast co do urywania punktów to nawet jeśli Duda nie wygra w pierwszej (co i tak nie jest pewne) to raczej w większym stopniu te punkty wrócą do niego w drugiej turze.
  doceń 7
 • halinkaa
  01.12.2019 12:19
  GN znów robi za agencje PR dla jakiegoś pożytecznego ... kiedyś były artykuły laurki dla niejakiego pana Bronisława przed samymi wyborami, sympatyczny wywiad z panem Luftem członkiem pewnego gremium zajmującego się radiofonią i telewizją oraz relacjonowanie opowieści różnej treści niejakiego Budki, no nie wiem jaki to jest front chrześcijański, male Czechy sobie zrobiły lustrację, a tu widać się nie dało, stare ogony z czasów słusznie minionych się ciągną
  doceń 11
 • anioł 4
  02.12.2019 10:42
  Jest to gra środowisk nieprzychylnych PIS. Jak najwięcej kandydatów, aby Prezydent Duda nie wygrał w I turze.Może liczyć na ok 2-4 %. Szkoda , ze daje swoją twarz. Myślę ,że za tym stoją duże pieniądze. Będzie bardzo lansowany przez prywatną stację, jedną z gazet i pana S., który sponsoruje Fundację Batorego.
  doceń 10
 • Gosia789
  03.12.2019 20:49
  Też uważam że raczej odbierze punkty kandydatowi antyPIS niż kandydatowi PIS
  doceń 4
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama