107,6 FM

Dziennikarz Gościa Niedzielnego nominowany do nagrody Grand Press 2019

Tomasz Rożek został nominowany do nagrody Grand Press w kategorii publicystyka.

Grand Press to największy polski konkurs dziennikarski, organizowany od 1997 przez magazyn "Press". Nagrody Grand Press przyznawanych za najlepsze materiały dziennikarskie w kategoriach: News, Dziennikarstwo Śledcze, Publicystyka, Reportaż, Wywiad, Dziennikarstwo specjalistyczne.

W tym roku, do XXIII edycji konkursu zostało zgłoszonych aż 850 prac. Nominacje do nagrody otrzymało 55 materiałów. Jury składające się redaktorów, wydawców i szefów mediów w tajnym głosowaniu wybierze zwycięzców poszczególnych kategorii.

W kategorii publicystyka do nagrody Grand Press został nominowany dziennikarz Gościa Niedzielnego, Tomasz Rożek, za materiał "Amazonia w ogniu fake newsów", opublikowany na kanale Naukatolubie.pl. Tomasz Rożek został doceniony za pokazanie, że  wokół pożarów puszczy amazońskiej więcej jest przekazów emocjonalnych niż opartych na twardych danych liczbowych.

Nagrody Grand Press zostaną przyznane na gali, która odbędzie się 10 grudnia w Muzeum Polin.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • Dremor_
    10.12.2019 20:39
    Nominacja za tekst mający na celu "zgaszenie" społecznego zaangażowania w ochronę lasów Amazonii nie powinna być powodem do dumy.
    doceń 3
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama