107,6 FM

Pszczyna. Samorządowcy w roli aktorów. Spektakl "Bajka na niepogodę" w szczytnym celu

Prawie 17 tysięcy złotych zebrali pszczyńscy samorządowcy wcielając się w aktorów. Spektakl "Bajka na niepogodę", w którym zagrali obejrzało w Pszczynie i w tamtejszych sołectwach łącznie 1300 widzów - podczas siedmiu pokazów.

Mieszkańcy Pszczyny i okolic od dwóch miesięcy mają okazję poznać umiejętności aktorskie osób rządzących ich powiatem. Samorządowcy gminni i powiatowi zaangażowali się w przygotowanie przedstawienia. Dochód ze spektaklu zasilił oddział neonatologii pszczyńskiego szpitala. Podczas siedmiu występów zebrali prawie 17 tysięcy złotych. Tłumaczy Marcela Grzywacz, rzecznik starostwa pszczyńskiego:

Czy wejście w nową rolę było łatwe? O tym starosta pszczyński, Barbara Bandoła.

Samorządowców powiatowych i gminnych będzie jeszcze można zobaczyć jutro w piątek 20 grudnia w Wiśle Wielkiej. Tym razem zbiórka wesprze jednego z mieszkańców powiatu - walczącego z rakiem mózgu.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama