107,6 FM

Z narodzeniem Jezusa mogło być tak...

Jak mogła wyglądać relacja radiowa w dniu narodzenia Pana Jezusa? Biuro Promocji PWT razem ze Studentami PWT postarali się to odtworzyć! Zapraszamy do wysłuchania wyjątkowego słuchowiska radiowego "Radio Judea".

Radio Judea.
Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu

W audycji udział wzięli: Justyna Boczar, Arkadiusz Cichosz, Lidia Ciok, Paweł Dziadkiewicz, Adrian Gałuszka, Mikołaj Hartel, Anna Ilwicka, Bartłomiej Kempe, Magdalena Kubińska, Mateusz Kuchajewicz, Agnieszka Kuśnierz, Kamila Łomańska, Przemysław Pulnik, Krzysztof Szurko, Mateusz Tarkowski, Jakub Wiechnik oraz Michał Zalot. W audycji wykorzystano kolędę „Dzisiaj w Beltejem” w aranżacji i wykonaniu Sylwii Hazboun, autorki bloga Dzisiaj w Betlejem.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama