107,6 FM

29.12.2019 | Powołanie rodem z RPA

W ostatnich dniach na ulicach naszych miast możemy spotkać Kolędników Misyjnych. Młodzi w tym roku wspierają zbiórką dzieci Amazonii. W magazynie misyjnym powiemy o realiach życia młodych z Ameryki Południowej. Wybierzemy się też do Republiki Południowej Afryki z klerykiem Emmanuelem Aprilem.

29.12.2019 | Powołanie rodem z RPA   Amazonia Pixabay

Siostra Bożena Stencel, misjonarka w brazylijskiej Amazonii opowiada o realiach, w jakich żyją amazońskie dzieci.

Pamiątka, ktorą w tym roku zostawiali w domach kolędncy misyjni   Pamiątka, ktorą w tym roku zostawiali w domach kolędncy misyjni
Papieskie Dzieła Misyjne Dzieci

Przenosimy się do Republiki Południowej Afryki. O swoim powołaniu misyjnym opowiada kleryk-oblat, Emmanuel April.

Kleryk-oblat Emmanuel April w Radiu eM   Kleryk-oblat Emmanuel April w Radiu eM

Wdzięczność - to słowo najczęściej pojawia się na ustach kleryka Emmanuela, kiedy mówi o stażu, jaki odbył na katowickiej Koszutce.

Jak wygląda Kościół w RPA? Czy ważny jest kontekst kulturalny? - wyjaśnia kleryk Emmanuel April.

29.12.2019 | Powołanie rodem z RPA   Katowice, 13.11. 2019 oblat Emmanuel April z RPA odbywa staż na Koszutce Marta Sudnik-Paluch / Foto Gość
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Programy