107,6 FM

Katowice. Znajdź dzielnicowego w wyszukiwarce "Twój Strażnik Miejski"

Katowiczanie mogą odnaleźć swojego strażnika miejskiego. Na stronie internetowej strazmiejska.katowice.pl uruchomiono specjalną wyszukiwarkę "Twój Strażnik Miejski".

Straż Miejska w Katowicach ma swoich dzielnicowych. Mundurowi działają na obszarze dzielnic tworzących jeden z 30 rejonów miasta. Każdy, kto chce poznać swojego dzielnicowego i do niego dotrzeć może skorzystać ze specjalnej internetowej wyszukiwarki - "Twój Strażnik Miejski". Co na to mieszkańcy?

- Za pośrednictwem wyszukiwarki, w kilku prostych krokach można poznać swojego dzielnicowego i nawiązać z nim kontakt - tłumaczy Jacek Pytel, rzecznik Straży Miejskiej w Katowicach:

Obecnie w katowickiej Straży Miejskiej pracuje 30 strażników dzielnicowych. Każdy z mieszkańców może się z nimi skontaktować telefonicznie, bo każdy z nich posiada telefon komórkowy, którego numer wyskakuje razem z imieniem i nazwiskiem w wyszukiwarce "Twój Strażnik Miejski".

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama