107,6 FM

Kolędy serca zabrzmią w Katowicach i w Radzionkowie

Niezwykły koncert kolęd polskich, a także tureckich oraz pieśni autorskich w wykonaniu Małgosi Hutek, Karola Makowskiego i przyjaciół.

To wyjątkowe wydarzenie muzyczne będzie miało miejsce w sobotę 11 stycznia o 19.00 w parafii Najświętszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach-Brynowie. Wstęp wolny.

Po raz drugi artyści zagrają w niedzielę 12 stycznia o 18.00 w Centrum Kultury "Karolinka" w Radzionkowie. Bilety do nabycia w cenie 30 zł.

"Kolędy serca" to projekt duetu muzyków - wokalistki jazzowej Małgorzaty Hutek i Karola Makowskiego (instrumenty klawiszowe). Muzykom towarzyszą przyjaciele Dominika Kierpiec-Kontny (wiolonczela) i Patryk Zakrzewski (perkusjonalia).

"Chcemy podzielić się z Państwem naszym spojrzeniem na ten piękny czas świąt Bożego Narodzenia - mówią muzycy. - Na program koncertu składają się nasze kompozycje oraz tradycyjne kolędy polskie. Podczas koncertu pragniemy stworzyć ciepłą atmosferę, pełną miłości i piękna, razem przeżyć to co dla nas jest tak bliskie, choć tak dawno się to wydarzyło".

W programie znajdą się również piękne kolędy tureckie. "To owoc naszego pobytu i koncertów w tym kraju, na terenie którego rozwijało się chrześcijaństwo pierwszych wieków" - przyznają artyści.

Kolęda serca- Małgorzata Hutek/Karol Makowski
Małgorzata Hutek
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama