107,6 FM

Mysłowice. Spotkanie kolędników misyjnych

Śpiewanie kolęd, modlitwa i wspólne spotkanie. Kolędnicy misyjni w archidiecezji katowickiej podsumowali kolejną edycję akcji.

W archidiecezji katowickiej podsumowano akcję kolędników misyjnych. Spotkanie grup kolędujących odbyło się w parafii Matki Boskiej Bolesnej w Mysłowicach-Brzęczkowicach. Uczestniczyli w nim m. in. mali kolędnicy z Rydułtów:

Dodawał ks. Grzegorz Wita, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych w arch. katowickiej. Na razie trwa liczenie zebranych w tym roku środków. W poprzedniej edycji akcji arch. katowicka przekazała 100 tys. zł.

Mysłowice. Spotkanie kolędników misyjnych   Kolędnicy misyjni podsumowali akcję Agnieszka Skrzypczyk / Radio eM

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama