107,6 FM

Ferie. Koleje Śląskie zapraszają w podróż do Krakowa

Skarbnik Śląski, Wawel czy Karolinka - to tylko niektóre propozycje nazwania pociągu specjalnego Kolei Śląskich.

Zgłaszać mogą je internauci. Osoba, której propozycja wygra, może liczyć na miejsce w pociągu - organizator na podróż do Krakowa przewidział ograniczoną pulę.

Pociąg wyruszy w najbliższą sobotę, 18 stycznia, o 7.04. Na stacji Kraków Dworzec Główny podróżni pojawia się punktualnie o 9.00. W drogę powrotną ruszy o 15.30. Dla podróżnych, szczególnie najmłodszych, przewoźnik zaplanował dodatkowe atrakcje - niespodzianki.

Chętni do tego, by wziąć udział w wyprawie, mogą zgłaszać się przez stronę internetową Kolei Śląskich od środy 15 stycznia od godz. 18.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama