107,6 FM

Jestem Boska

O uczciwości w biznesie, kobietach i świętych mówi Małgorzata Dąbrowska.

Barbara Gruszka-Zych: Nosi Pani koszulkę z napisem „Jestem Boska”.

Małgorzata Dąbrowska: Te słowa mają przypominać, że jestem Boską córką, że mam zakotwiczenie w Bogu.

Mówienie o wierze jest politycznie niepoprawne, a Pani się chwali, że jest tak blisko Boga.

Na przekór tym, którzy zapominają, że dzięki Niemu możemy zmieniać świat. Jeśli damy się zastraszyć, zagonić w kozi róg, stracimy wiarę w działanie z Bożą pomocą.

Nawet tańczy Pani z tym przesłaniem. Będzie się Pani bawić na Boskim Balu.

W ten sposób zamierzamy świętować trzecie urodziny naszego Boskiego Biznesu. Zaprosiliśmy na nie szerokie środowisko przedsiębiorców deklarujących, że wyznają wartości chrześcijańskie, żeby prywatnie mogli pobyć ze sobą, a także wspomóc charytatywnie nie tylko startujące w biznesie kobiety, ale też misjonarzy.

Stworzyła Pani Boski Biznes, a przecież zwykle uważa się, że biznes to działanie ukierunkowane na zysk, nawet po trupach.

Od ponad 27 lat prowadzę własną agencję celną, przez pewien czas byłam związana z korporacją, pracowałam jako szkoleniowiec, trener, agent ubezpieczeniowy, menedżer sprzedaży. Wiem, jakie są realia biznesu, w którym liczy się tylko sukces finansowy. Dzisiaj jestem trenerem, coachem, zajmuję się szkoleniem innych, pomagam w nawiązywaniu kontaktów biznesowych. Zwracam uwagę na to, co jest w nich najważniejsze.

« 1 2 3 4 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama