107,6 FM

Katowice. Finał "Akcji Pisania Bajek"

Bajki o przyjaźni, podniebnych przygodach oraz marzeniach - znalazły się w książce będącej owocem dziewiątej edycji "Akcji Pisania Bajek". Finał akcji, połączony ze wspólnym czytaniem bajek, odbył się dzisiaj w Katowicach.

Bajki napisali studenci Kolegium Pracowników Służb Społecznych w Czeladzi. Ilustracje są zaś autorstwa dzieci ze Świetlicy Specjalistycznej nr 5 w Katowicach. A co powinna zawierać dobra bajka? Powiedziała Radiu eM Monika Ostrowska-Cichy, koordynatorka Akcji Pisania Bajek:

Bajki powstawały już po raz dziewiąty. I nie ostatni - jak zapewnia Agata Mryc, zastępca dyrektora w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Katowicach:

Finał akcji - wspólne czytanie bajek - z udziałem autorów i dzieci - odbyło się w budynku F Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Akcji patronowało Radio eM.

Katowice. Finał "Akcji Pisania Bajek"   Finał akcji miał miejsce w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach Marcin Iciek / Radio eM
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama