107,6 FM

26.01.2020 | Misjonarka posłana do Peru

Misja Heleny trwa - w audycji mówimy na czym polega działalność Fundacji im. Heleny Kmieć. Świecka misjonarka kombonianka Agnieszka Pydyn opowiada o misji, na którą się wybiera już niebawem do Peru.

Fundacja im. Heleny Kmieć kontynuuje jej misję   Fundacja im. Heleny Kmieć kontynuuje jej misję
Fundacja im. Heleny Kmieć

Fundacja im. Heleny Kmieć to przedłużenie misji śp. Heleny Kmieć. O obchodach 3. rocznicy śmierci Heleny i tym, jak działa Fundacja opowiada jej prezes, ks. Mirosław Stanek.

Agnieszka Pydyn to świecka misjonarka kombonianka archidiecezji katowickiej. To pochodząca z Rybnika młoda dziewczyna, świeżo upieczona absolwentka fizjoterapii, która niebawem poleci na misje do Peru.

Agnieszka Pydyn z Rybnika wybiera sie na misje   Agnieszka Pydyn z Rybnika wybiera sie na misje
Agnieszka Pydyn/ archiwum prywatne

Arequipa to miejsce, w Peru, gdzie pracować będzie Agnieszka Pydyn. To drugie co do wielkości miasto w tym kraju, leżące na wysokości ok. 2, 5 tys. m n. p. m.

2 lutego 2020 roku o godzinie 12:00 w parafii Niepokalanego Poczęcia NMP w Rybniku-Zamysłowie odbędzie się posłanie na misję świeckiej misjonarki. Z misjonarką podczas pracy w Peru możemy mieć też kontakt przez Internet.

Agnieszka jest świecką misjonarką kombonianką   Agnieszka jest świecką misjonarką kombonianką
Agnieszka Pydyn/ Archiwum prywatne

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Programy