107,6 FM

Dominik Kolorz: Górnikom mówiono, że PGG świetnie prosperuje

- Górnikom mówiono przez ostatnie 4 lata, że Polska Grupa Górnicza prosperuje świetnie i oni nadal w to wierzą. Z drugiej strony słychać, że już wcale nie jest tak dobrze - mówi szef śląsko-dąbrowskiej Solidarności Dominik Kolorz.

Dominik Kolorz: Górnikom mowiono, że PGG świetnie prosperuje
Radio eM

- Cała paranoja polega na tym, że moi koledzy nie są informowani, jaka jest sytuacja Polskiej Grupy Górniczej, więc trudno prowadzić jakiekolwiek rozmowy. Nie dziwię się, że żądania są bardzo ostre - mówił nasz poranny gość. - Ktoś, kto karmił górników taką propagandową karmą, rozdmuchał nastroje - powiedział Dominik Kolorz.

Przypomnijmy, że górnicy pracujący w kopalniach PGG chcą m.in. podwyżek płac o 12 procent. W najbliższym czasie ma zapaść decyzja o ewentualnym strajku ostrzegawczym lub proteście w Warszawie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
  • jurek
    07.02.2020 09:40
    Od czterech lat to wszystkim nam wmawiaja jak to jest wspaniale i mamy the best of rząd, partie zadzącą itp. Moze cxzas przestac w to wierzyć?
    doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama