107,6 FM

Śląskie. Województwo będzie promowane podczas meczów hokeja w fazie play-off

Urząd marszałkowski województwa śląskiego objął swoim patronatem mecze play-off Polskiej Hokej Ligi z udziałem trzech drużyn z regionu. Są to GKS Tychy, GKS Katowice i JKH GKS Jastrzębie.

Województwo śląskie będzie promowane podczas spotkań hokeja na lodzie. Chodzi o mecze drużyn z Tychów, Katowic i Jastrzębia. Dziś poinformowali o tym prezes Polskiego Związku Hokeja na Lodzie - Mirosław Minkina i marszałek województwa śląskiego - Jakub Chełstowski. Ten ostatni mówił:

Województwo śląskie będzie również głównym partnerem rozgrywanych wiosną w Katowicach dwóch imprez: Mistrzostw Świata Dywizji 1B kobiet oraz Mistrzostw Świata Dywizji 1B mężczyzn.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama