107,6 FM

Jezus kocha desperatów

Marcin Jakimowicz w 4. odcinku cyklu „Antywirus” przypomina, że warto przekraczać bariery.

[#4] Antywirus. Jezus kocha desperatów
Gość Niedzielny

Wszelkie bariery warte są przekroczenia, żeby tylko spotkać się z żywym Bogiem. Mówi o tym Marcin Jakimowicz w kolejnym odcinku z serii „Antywirus”.

– Dwa tysiące lat temu pierwszą reakcją na imię Jezusa było to, że wynoszono na ulice chorych, żeby mogli choć dotknąć frędzli jego płaszcza. Co zmieniło się przez dwa tysiące lat? – pyta dziennikarz „Gościa”. I przypomina historię Bartymeusza, niewidomego żebraka.

Zobacz wcześniejsze odcinki:
Antywirus #1

Antywirus #2
Antywirus #3

TUTAJ: Czytaj artykuły Marcina Jakimowicza


Jeśli podoba Wam się to, co robimy, wspierajcie naszą pracę. Dzięki temu przygotujemy dla Was jeszcze więcej dobrych treści.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama