107,6 FM

08.03.20| Edukacja domowa w dużej rodzinie.

To jest prawdziwe wyzwanie, gdy przy stole do lekcji siada kilkoro dzieci i trzeba być nauczycielem od razu na kilku poziomach. Jak sobie z tym poradzić?

08.03.20| Edukacja domowa w dużej rodzinie.   SZKOLA DOMOWA NAUCZANIE W DOMU MAMA MARZENA PETELA i JEJ DZIECI FOTO: HENRYK PRZONDZIONO / GOSC NIEDZIELNY HENRYK PRZONDZIONO
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Edukacja domowa

Edukacja domowa  

Przygoda, model kształcenia, styl życia - o nauczaniu domowym mówią rodzice. Weszli w edukację domową, bo poczuli, że to najlepsze co mogą dać dzieciom. Znaleźli sojusznika w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Pod skrzydłami" w Zabrzu. O swoich doświadczeniach opowiadają w każdą niedzielę o 14.45 w audycji "Wspieramy mamy". Zaprasza Katarzyna Podsiadło.

Programy