107,6 FM

26.04.20| I co z tą edukacją.

Rwiemy włosy z głowy. Coraz bardziej nam pod górkę, ale nie poddajemy się. Edukację domową można prowadzić z uśmiechem. Tak mówią specjaliści ze "Szkoły pod skrzydłami".

26.04.20| I co z tą edukacją.   SZKOLA DOMOWA NAUCZANIE W DOMU MAMA MARZENA PETELA i JEJ DZIECI FOTO: HENRYK PRZONDZIONO / GOSC NIEDZIELNY HENRYK PRZONDZIONO
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Edukacja domowa

Edukacja domowa  

Przygoda, model kształcenia, styl życia - o nauczaniu domowym mówią rodzice. Weszli w edukację domową, bo poczuli, że to najlepsze co mogą dać dzieciom. Znaleźli sojusznika w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Pod skrzydłami" w Zabrzu. O swoich doświadczeniach opowiadają w każdą niedzielę o 14.45 w audycji "Wspieramy mamy". Zaprasza Katarzyna Podsiadło.

Programy