107,6 FM

Śląskie. Potwierdzony przypadek koronawirusa

Zarażony to mężczyzna, który wrócił autokarem z Włoch. Jego stan jest dobry. Skontaktowano się już z osobami, które miały z nim styczność.

Pacjent, mężczyzna w sile wieku, przebywa w tej chwili na oddziale zakaźnym w szpitalu w Raciborzu. Jego stan jest dobry - poinformował Jarosław Wieczorek, wojewoda śląski podczas konferencji prasowej w Chorzowie.

Zarażony wrócił z północnych Włoch, jechał autokarem. W związku z tym 33 pozostałych podróżnych i trzy osoby z obsługi busa zostały objęte domową kwarantanną.

Wojewoda podkreślił, że Inspekcja Sanitarna, wszystkie służby "bardzo sprawnie i szybko dotarły do tych osób, gwarantując znacznie większe bezpieczeństwo i nie rozprzestrzenianie się tego wirusa".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama