107,6 FM

Rybnik. Odwołane lekcje w szkołach z powodu koronawirusa

Sztab kryzysowy podjął decyzję o zawieszeniu pracy szkół i przeprowadzeniu dezynfekcji.

Jak poinformował rybnicki Urząd Miasta, decyzję podjęto w związku z wykryciem chorego z Rybnika, który przebywa obecnie w szpitalu zakaźnym w Raciborzu.

"W związku z podejrzeniem zagrożenia koronawirusem po spotkaniu sztabu kryzysowego została podjęta decyzja o odwołaniu zajęć w trzech szkołach: Szkole Podstawowej nr 9 przy ul. Cmentarnej oraz Zespole Szkół nr 3, przy ul. Orzepowickiej, Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 14 przy ul. Krętej i Staffa. W tych placówkach zostanie przeprowadzona dezynfekcja. O wznowionych zajęciach szkoły będą informowały rodziców przez dzienniki elektroniczne, póki co nie wiadomo kiedy zajęcia zostaną wznowione" - czytamy w komunikacie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama