107,6 FM

Katowice. Uniwersytet Śląski odwołuje zajęcia dydaktyczne

Władze Uniwersytetu Śląskiego podjęły decyzję o zawieszeniu od środy zajęć dla studentów na wszystkich wydziałach i w innych jednostkach uczelni. Decyzja ma związek z epidemią koronawirusa.

Informację przekazał we wtorek wieczorem rzecznik uczelni Jacek Szymik-Kozaczko.

- W związku z rosnącym zagrożeniem epidemią wirusa SARS-CoV-2 Rektor Uniwersytetu Śląskiego zdecydował o zawieszeniu od dnia 11 marca 2020 r. zajęć dydaktycznych na wszystkich wydziałach i w innych jednostkach Uniwersytetu Śląskiego - napisał w komunikacie rzecznik.

Zajęcia pozostaną zawieszone do odwołania.

Szczegółowe informacje na temat pozostałych ograniczeń w funkcjonowaniu uczelni w okresie zagrożenia epidemiologicznego zostaną zawarte w stosownym zarządzeniu Rektora UŚ, które zostanie ogłoszone po spotkaniu rektorów uczelni śląskich oraz wojewody śląskiego, które zaplanowane zostało na dzień 11 marca 2020 r. na godzinę 14.00.

« 1 »
DO POBRANIA: |
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama