107,6 FM

Brytyjska droga pod prąd. Nowy film Tomasza Rożka

Która strategia walki z koronawirusem jest słuszna? Polski rząd zdecydował się na zamknięcie szkół, granic, restauracji i centrów handlowych. Brytyjczycy zorganizowali koronaparty i nie wprowadzili żadnych ograniczeń. Czy koronawirus wykończy koroną brytyjską? Kto ma rację?

Brytyjska droga pod prąd
Nauka. To Lubię
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
 • spe
  16.03.2020 20:30
  Odporność w społeczności może uda się uzyskać za jakiś czas szczepionkami. Wiem, że do tej pory może się okazać, że i tak będziemy tę walkę przegrywać, ale nie jest dla mnie etycznie akceptowalne, że nie podejmowalibyśmy nawet proby zawalczenia o życia Polaków, gdy mamy jednak również w miarę realne szanse na powodzenie.
  doceń 5
 • spe
  16.03.2020 20:33
  Drogą zaś idącą naprawdę pod prąd byłoby narodowe nawrócenie. Szturmu szczerego żalu za grzechy Niebo z pewnością nie pozostawiłoby bez echa. Jak niegdyś stało się to w Niniwie.
  doceń 8
 • marbie
  17.03.2020 08:38
  Nie wyobrażam sobie spojrzeć w oczy mojemu schorowanemu ojcu, czy moim wiekowym babciom, że godzę się na to, aby celowo zarazić siebie, ryzykując ich życie. Odpowiedź na tę drastyczną strategię jest prosta - system emerytalny.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama