107,6 FM

Akcja pomocy dla służby zdrowia

Fundacja wspierająca akcje zbiórek na leczenie chorych osób SiePomaga.pl tym razem organizuje akcję pomocy z przeznaczeniem na zakup wyposażenia dla pracowników służby zdrowia walczących z epidemią koronawirusa.

Impulsem stały się maile od przedstawicieli różnych szpitali, a także bliskich i innych osób, które zetknęły się z warunkami pracy w obecnej sytuacji, kiedy brakuje podstawowych elementów wyposażenia osobistej ochrony dla lekarzy i pielęgniarek.

Jak informują organizatorzy akcji, mają szansę na zamówienie poniższego sprzętu ochronnego:

 - 700 000 maseczek

 - 50 000 kombinezonów

 - 50 000 przyłbic

- 500 000 jednorazowych rękawiczek

Pierwsze zamówienia to koszt ok. 5 milionów złotych. Obecnie na koncie zbiórki na ten zakup udało się już zebrać blisko 1,3 mln zł.

Zbiórka trwa, razem możemy wspomóc tych, którzy pomagają...

Wystarczy kliknąć w ten link: www.siepomaga.pl/koronawirus - aby dokonać wpłaty.

Placówki, które potrzebują doposażenia, mogą zgłaszać się mailowo pod adresem: dlaszpitali@siepomaga.pl.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama