107,6 FM

Wyzwanie święTY. Jesteśmy wspólnotą rozgrzeszonych

Być człowiekiem, który pragnie pokoju i sprawiedliwości, to w miłości do Boga i drugiego człowieka przechodzić wszystkie burze, które życie niesie - wskazuje ksiądz Przemysław Sawa w najnowszym odcinku rekolekcji wielkopostnych.

Przez cały okres Wielkiego Postu, w każdą niedzielę, ks. Przemysław Sawa w nagraniach wideo, w oparciu o adhortację apostolską papieża Franciszka "Gaudete et exsultate. O powołaniu do świętości w świecie współczesnym", wprowadza w tematykę świętości na co dzień. W czwartą niedzielę Wielkiego Postu zatrzymujemy się nad pojęciami prześladowania, sprawiedliwości i miłosierdzia. Co to znaczy być sprawiedliwym i jak powiązać sprawiedliwość z miłosierdziem mimo prześladowań? Posłuchajcie.

[#4] Wyzwanie święTY. Jesteśmy wspólnotą rozgrzeszonych
Gość Niedzielny
« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama