107,6 FM

Śląskie. Wybory uzupełniające w Wielowsi przesunięte. Jest decyzja wojewody

W związku z zakazem przemieszczenia się na terenie kraju wojewoda śląski - Jarosław Wieczorek, przesunął datę głosowania w wyborach uzupełniających do rady gminy Wielowieś w powiecie gliwickim. Kiedy będą się mogły odbyć?

Chodzi o wybory uzupełniające do rady gminy Wielowieś w okręgu wyborczym nr 11. Wybory mają odbyć się w pierwszym terminie po zniesieniu zakazu.

Jaki będzie termin głosowania? - Odbędzie się ono w pierwszym możliwym terminie nieobjętym zakazem, czyli w dniu 19 kwietnia 2020 r. - napisano w informacji urzędu wojewódzkiego.

Od 25 marca minister zdrowia - Łukasz Szumowski, wprowadził zakaz przemieszczania się osób na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, który obowiązuje do 11 kwietnia. Sytuacja jest spowodowana stanem epidemii koronawirusa w Polsce.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama