107,6 FM

Katowice. Pacjent szpitala Mielęckiego zakażony koronawirusem. Jest już w Raciborzu

U pacjenta Szpitala Klinicznego im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach potwierdzono zakażenie koronawirusem. Starszy mężczyzna został już przewieziony do szpitala zakaźnego w Raciborzu.

W związku z zakażeniem koronawirusem pacjenta, ponad 20 pracowników katowickiej placówki zostało objętych kwarantanną. O szczegółach mówi Wojciech Gumułka, rzecznik placówki:

Obecnie na oddziale chorób wewnętrznych i hematologii onkologicznej Szpitala Klinicznego im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach pracują medycy z innych oddziałów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama