107,6 FM

Ministerstwo zdrowia: Łącznie w Polsce 2055 przypadków zakażenia koronawirusem

Po tym, jak ministerstwo zdrowia poinformowało w poniedziałek wieczorem o 71 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem, łączny bilans wzrósł do 2055 osób. Resort podał, że zmarło kolejne pięć osób, w sumie to 31 zgonów.

Nowe potwierdzone przypadki dotyczą: 26 osób z woj. mazowieckiego, 17 z woj. wielkopolskiego, 15 z woj. dolnośląskiego, sześciu osób z woj. śląskiego, trzech z woj. opolskiego, trzech z woj. lubelskiego oraz jednej osoby z woj. zachodniopomorskiego.

Ministerstwo poinformowało o śmierci pięciu kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 71-letni mężczyzna, 87-letnia kobieta i 73-letnia kobieta ze szpitala w Radomiu, wszyscy z chorobami współistniejącymi; 73-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, która była w stanie ciężkim i miała choroby współistniejące oraz 60-letni mężczyzna ze szpitala w Biłgoraju.

W sumie zakażenie koronawirusem, od 4 marca kiedy poinformowano o pierwszym przypadku, potwierdzono dotąd u 2055 osób z których 31 zmarło.

« 1 »
TAGI:
 • Anonim (konto usunięte)
  30.03.2020 20:41
  Teraz kilka kluczowych dni. Albo,albo. Albo się okaże ze ta kwarantanna Polaków ma sens, albo pójdziemy w ślady licznych krajów którzy na tym etapie mieli bardzo podobnie.
  doceń 1
 • podajnik
  30.03.2020 23:45
  Poniedziałkowy wspołczynnik przyrostu to 1,10.
  Czyli chore osoby zaraziły dodatkowe 10% osób w ciągu jednej doby.
  Proponuję wprowadzić dodatkowe ograniczenia. Najdziwniejsze jest to, że markety ograniczyły czas otwarcia sklepów, niby po to żeby pomóc.
  doceń 0
 • Ryszard_D
  31.03.2020 04:47
  @tout W takim przypadku podaj swoje imie i nazwisko (prawdziwe) jak normalny czlowiek - nie dosc, ze nie na temat to jeszcze tak podstepnie.
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama