107,6 FM

#Palmowachallenge. Młodzi dostają zadanie

W #palmowachallenge młodzi archidiecezji katowickiej dostali we wtorek kolejne zadanie. Zwrócił się też do nich aktor Kuba Wesołowski.

Młodzi, którzy w Niedzielę Palmową wybiorą się do katowickiej katedry online, codziennie dostają jakieś zadanie do wykonania.

We wtorek wieczorem pojawiło się kolejne: „Zrób sobie zdjęcie, realizując jedną ze swoich domowych pasji… zachęcając do jej wykonania innych”.

Drugą częścią zadania jest modlitwa „Ojcze nasz” za wszystkich chorych na skutek pandemii

Zadania i dodatkowe informacje znajdują się pod dwoma adresami na Facebook - duszpasterstwa młodzieży: www.facebook.com/mlodzidlamlodych lub katowickiego Duszpasterstwa Akademickiego "Centrum": http://www.facebook.com/DAcentrum

Uczestnicy #palmowachallenge w samo południe spotkają się w Niedzielę Palmową online w katowickiej katedrze pod adresem: https://www.youtube.com/channel/UCyA6Zr4x9q5mw9ZbLseW7mA.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama