107,6 FM

#Palmowachallenge. Młodzi przygotowują się na Niedzielę Palmową w Katowicach

W ramach tych przygotowań do młodych archidiecezji katowickiej w czwartek wieczorem zwrócił się aktor Mateusz Damięcki.

Do wspólnego uczestnictwa w Mszy św. w Niedzielę Palmową przygotowują się młodzi archidiecezji katowickiej. W samo południe 5 kwietnia w katedrze w Katowicach będzie jej przewodniczyć abp Wiktor Skworc. Młodzi będą uczestniczyć w niej online przez YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCyA6Zr4x9q5mw9ZbLseW7mA.

W ramach przygotowania młodzi codziennie wykonują zadania. Można je znaleźć na facebookowych profilach duszpasterstwa młodzieży: www.facebook.com/mlodzidlamlodych lub katowickiego Duszpasterstwa Akademickiego "Centrum": www.facebook.com/DAcentrum.

W czwartek wieczorem pojawiła się tam też krótka zachęta do dobra, którą dla młodych archidiecezji katowickiej nagrał aktor Mateusz Damięcki.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama