107,6 FM

Katowice. Chór Uniwersytetu Ekonomicznego z piosenką "Zostań w domu". Zobacz i posłuchaj

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach włączają się muzycznie w akcję "Zostań w domu". Pokazują, że zdalnie można nagrać utwór muzyczny i zachęcają, by ograniczyć do minimum wyjścia z domu.

- Bohaterem bądź i ratuj świat, zostań w domu, każdy tego jest wart - śpiewa chór Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Studenci nagrali piosenkę, w której zachęcają do tego, by zrezygnować z przemieszczania się w czasie pandemii koronawirusa. Publikacja nastąpiła w szczególny dzień - 14. rocznicę pierwszej próby chóru:

Utwór powstał zdalnie - bez spotkania się członków chóru. - Każdy indywidualnie nagrywał swoją partię w domu, a potem wszystko zmontowałem - mówi Radiu eM autor muzyki - Michał Brożek (tutaj inny utwór tego samego autora):

Autorem tekstu jest Magdalena Sikora:

Chór Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach powstał w marcu 2006 roku. Obecnie zespół liczy 60 osób. W jego skład wchodzą studenci, absolwenci i pracownicy uniwersytetu, a także osoby spoza uczelni.

Zostań w domu - Chór Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
Chór UE Katowice
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama