107,6 FM

Caritasowa Kuchnia "Rodzina" cały czas rozwozi obiady

Czynne są też jadłodajnie, gdzie posiłki wydawane są na zewnątrz.

- Nasza stała usługa nie uległa zmianie. Nadal na terenie Zabrza rozwozimy dwudaniowe obiady przez siedem dni w tygodniu w godzinach od 10.00 do 15.00. W okresie świątecznym mamy nieczynne tylko w Poniedziałek Wielkanocny, ale ten obiad dowieziemy w niedzielę - mówi Krystian Bajer, dyrektor Domu Dziennego Pobytu "Rodzina".

Cena za jeden obiad to 15.50 zł przy zamówieniu na pięć dni w tygodniu, przy mniejszej ilości - 16 zł za obiad.

Do niedawna Kuchnia "Rodzina" rozwoziła obiady tylko osobom starszym i niepełnosprawnym  Obecnie każdemu, kto nie może wyjść z domu, a mieszka na terenie miasta Zabrze, które współfinansuje projekt.   

- Oprócz tego cały czas czynnych jest 12 naszych jadłodajni w Bytomiu, Gliwicach i Zabrzu. Z powodu epidemii posiłki są wydawane w jednorazowych pojemnikach, żeby nie narażać na zakażenie pracowników i około 700 osób korzystających z tych obiadów - podkreśla Krystian Bajer. Są to osoby skierowane na podstawie decyzji wydanej przez miejscowy ośrodek pomocy społecznej. 

Informacje i zamówienia obiadów: dom-rodzina.pl, tel. 32 274 74 06, 786 988 130.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama