107,6 FM

A myśmy się spodziewali…

W najbliższy weekend jezuickie centrum Theotokos w Gliwicach proponuje internetowe rekolekcje wielkanocne o dylematach uczniów z Emaus.

- Rekolekcje, które planowaliśmy stacjonarnie, spróbujemy zrobić on-line, transmitując je na żywo na facebooku – mówi o. Robert Więcek, dyrektor Theotokos.

- Temat odwołuje się do różnych naszych dylematów, których teraz pewnie jeszcze przybyło w związku z sytuacją epidemii. Zapraszam więc do modlitwy w domach i rozważania tekstu Ewangelii o uczniach zmierzających do Emaus (Łk 24, 13-35), a także innych tekstów biblijnych, które podam we wprowadzeniach do medytacji. W trakcie kilku godzin spotkania zadamy sobie trzy pytania: Kto to jest Nieznajomy? O czym my naprawdę opowiadamy w drodze? Jak rozbudzić zdumienie eucharystyczne? - zaprasza o. Więcek.

 Rekolekcje odbędą się 18 i 19 kwietnia na FB Centrum Kształcenia i Dialogu Theotokos  – link TUTAJ. Można się zapisać na stronie centrum - TUTAJ.

Program:

  • Sobota

10.00 - Konferencja I i wprowadzenie do modlitwy osobistej
15.00 - Koronka do Miłosierdzia Bożego, konferencja II, wprowadzenie do modlitwy osobistej
18.00 - Wieczorna adoracja.

  • Niedziela

9.30 - Konferencja III, wprowadzenie do modlitwy osobistej
11.15 - Eucharystia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama