107,6 FM

46 nowych przypadków koronawirusa w Chinach

W ciągu ostatnich 24 godzin w Chinach kontynentalnych potwierdzono 46 nowych przypadków koronawirusa, w tym 34 u osób, które powróciły z zagranicy. Nie wykryto nowych zgonów - poinformowała w czwartek Narodowa Komisja Zdrowia.

Z przypadków krajowych, 3 wykryto w Pekinie, gdzie obowiązuje ścisła kwarantanna i utrzymywanie dystansu między osobami w miejscach publicznych.

Kolejne zachorowania wykryto w prowincji Heilongjiang, na północnym wschodzie kraju. Lokalne władze walczą tam z falą zachorowań wśród obywateli Chin powracających z Rosji.

Łączna liczba zgonów z powodu COVID-19 wynosi obecnie - według oficjalnych danych - 3.342 a zarażonych 82.341.

Ok. 3 tys. osób jest hospitalizowanych lub izolowanych po wykazaniu symptomów choroby, lub obecności wirusa bez objawów chorobowych. 77.738 osób wyleczono.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama