107,6 FM

Archidiecezja. Ministranci fabryką memów

Duszpasterstwo Ministrantów Archidiecezji Katowickiej zaprasza do drugiej edycji konkursu na ministranckie memy.

Do udziału w konkursie zaproszeni są ministranci, przede wszystkim z archidiecezji katowickiej, ale także i całej Polski.

"Tematyka memów powinna dotyczyć ministrantów lub się do nich bezpośrednio odnosić lub dotyczyć szeroko pojętej tematyki z nimi związanej. Staramy się, by treść dotyczyła spraw związanych ogólnie z ministrantami, a nie z konkretnymi osobami czy parafiami. Memy nie mogą nikogo obrażać i powinny być wykonane w okresie trwania konkursu" - czytamy na Facebooku organizatora.

Na zwycięzców czekają nagrody - to m.in. wyjazdy do Energylandii (o ile sytuacja epidemiczna w kraju na to pozwoli). Memy można nadsyłać do 14 czerwca. Prace w formacie .jpg należy przesyłać mailem na adres opiekuna Duszpasterstwa Ministrantów Archidiecezji Katowickiej ks. Cezariusza Wali (cezariusz.wala@katowicka.pl). Szczegóły są dostępne w poście Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama