107,6 FM

Sześć nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Chinach

W ciągu ostatniej doby w Chinach zanotowano sześć nowych przypadków zakażenia koronawirusem, z czego dwa dotyczą osób, które przyjechały z zagranicy. Tak jak w poprzednich dniach nie zarejestrowano żadnych zgonów - poinformowała w piątek Narodowa Komisja Zdrowia.

Chińskie służby medyczne stwierdziły także 34 nowe bezobjawowe przypadki zakażenia koronawirusem, które nie są zaliczane do bilansu osób zainfekowanych, dopóki nie wystąpią objawy choroby. Dzień wcześniej takich przypadków było 27.

Ogólna liczba osób zakażonych w Chinach wynosi 82 798. Od początku epidemii w tym kraju zmarły 4632 osoby.

Na świecie stwierdzono już ponad 2,65 mln przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Z powodu Covid-19 zmarło już około 190 tys. osób. Najwięcej w Stanach Zjednoczonych, we Włoszech, Hiszpanii i Francji.

« 1 »
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama