107,6 FM

Kongres Misyjny Archidiecezji Katowickiej nie został odwołany!

VII Kongres Misyjny Archidiecezji Katowickiej miał się odbyć w sobotę 25 kwietnia w Żorach. Zamiast tego - właśnie zaczął się w internecie.

Wirtualny Kongres Misyjny Archidiecezji Katowickiej odbywa się na facebookowym profilu Dzieła Misyjnego Archidiecezji Katowickiej.

- Zapraszam, by tam zamieszczać, wklejać swoje zdjęcia opisujące i pokazujące waszą działalność misyjną - różne spotkania, kolędników misyjnych, nabożeństwa, wycieczki, wyjazdy na kongresy misyjne, listy od misjonarzy czy inne animacje. Niech kongres odbędzie się w internecie! Liczę, że z tego może być wiele dobra! - mówi ks. Grzegorz Wita, dyrektor Papieskich Dzieł Misyjnych Archidiecezji Katowickiej.

Poniżej - zaproszenie ks. Grzegorza Wity do udziału w Wirtualnym Kongresie Misyjnym Archidiecezji Katowickiej.

VII Kongres Misyjny Archidiecezji Katowickiej 2020
Grzegorz Wita
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama