107,6 FM

Katowice. 2 300 produktów trafiło do katowickich szpitali w ramach akcji "3mamy z medykami"

26 dni akcji, 4 transporty, 2 szpitale i 2 300 artykułów spożywczych dla pracowników medycznych oraz środków higieny osobistej i chemii gospodarczej dla pacjentów. Tak w liczbach przedstawia się akcja 3mamy z medykami, w ramach której Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach włączyło się w pomoc służbie zdrowia w czasie epidemii koronawirusa.

Artykuły spożywcze dla pracowników medycznych oraz środki higieny osobistej i chemii gospodarczej dla pacjentów otrzymało Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, jeden z największych szpitali w mieście, mieszczący się w dwóch lokalizacjach: przy ul. Medyków 14 oraz ul. Ceglanej 35. - Mówi  Joanna Chłądzyńska, rzecznik prasowa UCK:

Zbiórkę niezbędnych artykułów zorganizowali najemcy w rama akcji "3 mamy z medykami". Zapotrzebowanie było konsultowane z personelem medycznym, tak by odpowiadało potrzebom z jakim mierzy się szpital w czasie pandemii. - Mówi rzecznik prasowy Centrum Handlowe 3 Stawy w Katowicach, Michał Raszka:

Do szpitali trafiło 2 300 produktów.

Katowice. 2 300 produktów trafiło do katowickich szpitali w ramach akcji "3mamy z medykami"   2 300 produktów otrzymało Uniwersyteckie Centrum Kliniczne im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego Foto/ CH 3 Stawy

 

 

 

 

 

 

« 1 »

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama