107,6 FM

10.09.2020 | Przemoc w rodzinie i ścieżka zgłaszania takich zdarzeń

Anna Wierzowiecka, pracownik socjalny Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Bytomiu oraz pani Marta Szmelcer, kierownik tego Ośrodka, w rozmowie o prawach przysługujących osobom doświadczającym przemocy w rodzinie i ścieżce zgłaszania takich zdarzeń.

Jaką świadomość swoich praw mają osoby doświadczające przemocy w rodzinie? Odpowiadają panie: Agnieszka Borkowska, psycholog Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Bytomiu oraz Anna Wierzowiecka, pracownik socjalny tego Ośrodka:

 

« 1 »

Żyjemy w państwie prawa

Zapraszamy do wysłuchania audycji "Żyjemy w państwie prawa". Rozmawiamy w nich z ekspertami na temat tego, jak i gdzie szukać pomocy, kiedy stajemy się ofiarami przestępstwa, jak działać, kiedy jesteśmy świadkami przestępstwa, gdzie szukać pomocy. Mówimy też, jak działa w Polsce system sprawiedliwości, jak jest reformowany, przedstawiamy zasady działania Funduszu Sprawiedliwości. Audycje na antenie Radia eM Katowice w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.50, powtórki o godz. 22.50. Audycja realizowana jest we współpracy z Funduszem Sprawiedliwości.