107,6 FM

18.09.2020 | Mediacja sądowa, pozasądowa i pracownicza

Rozmawiamy o cechach wyróżniających mediacje: sądową, pozasądową oraz pracowniczą.

O podstawowych różnicach między mediacją sądową i pozasądową opowiada Jarosław Put, stały sądowy mediator wpisany na listę prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Katowicach:

Czym są mediacje pracownicze wyjaśnia Jarosław Put, stały sądowy mediator wpisany na listę prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Katowicach:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Żyjemy w państwie prawa

Na antenie Radia eM ruszył cykl audycji "Żyjemy w państwie prawa". Rozmawiamy w nich z ekspertami na temat tego, jak i gdzie szukać pomocy, kiedy stajemy się ofiarami przestępstwa, jak działać, kiedy jesteśmy świadkami przestępstwa, gdzie szukać pomocy, do jakich zapukać drzwi. Mówimy też, jak działa w Polsce system sprawiedliwości, jak jest reformowany, po co i dlaczego. Audycje na antenie Radia eM Katowice w tygodniu po godz. 17.00, powtórki po godz. 22.00.
Audycja realizowana jest wspólnie z Funduszem Sprawiedliwości.

 

Programy