107,6 FM

22.09.2020 | O wsparciu psychologicznym dla osób doświadczających przemocy w rodzinie

Gościem jest Agnieszka Borkowska, psycholog Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Bytomiu.

Agnieszka Borkowska, psycholog Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Bytomiu opowiada o tym, z jakiego wsparcia psychologicznego mogą skorzystać osoby doświadczające przemocy w rodzinie:

Czym jest zespół stresu pourazowego i jaki jest jego związek z doświadczaniem przemocy w rodzinie? Odpowiada Agnieszka Borkowska, psycholog Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Bytomiu:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Żyjemy w państwie prawa

Na antenie Radia eM ruszył cykl audycji "Żyjemy w państwie prawa". Rozmawiamy w nich z ekspertami na temat tego, jak i gdzie szukać pomocy, kiedy stajemy się ofiarami przestępstwa, jak działać, kiedy jesteśmy świadkami przestępstwa, gdzie szukać pomocy, do jakich zapukać drzwi. Mówimy też, jak działa w Polsce system sprawiedliwości, jak jest reformowany, po co i dlaczego. Audycje na antenie Radia eM Katowice w tygodniu po godz. 17.00, powtórki po godz. 22.00.
Audycja realizowana jest wspólnie z Funduszem Sprawiedliwości.

 

Programy