107,6 FM

04.10.2020 | Misja Heleny trwa

Pamiętacie Państwo Helenę Kmieć - wolontariuszkę, która zginęła w Boliwii? #Misja Heleny trwa - przekonują w fundacji jej imienia i pokazują w różnych parafiach wystawę o dziewczynie z Libiąża. W magazynie misyjnym redaktorzy misyjne.pl mówią też, dlaczego przedstawiciele Stolicy Apostolskiej wybierają się do Chin i o co chodzi z podpisanym w 2018 r. porozumieniem między Pekinem a Watykanem.

04.10.2020 | Misja Heleny trwa   20.04.2008 - Xian, Chiny. Xian - miasto uznawane za jedno z najważniejszych historycznie miast Chin. Powstało ponad 3100 lat temu i było stolicą trzynastu dynastii. W Xi’an zaczynał się i kończył Jedwabny Szlak łączący Chiny z Europą. Roman Koszowski /Foto Gość Redaktorzy misyjne.pl: Zofia Kędziora i Michał Jóźwiak   Redaktorzy misyjne.pl: Zofia Kędziora i Michał Jóźwiak
misyjne.pl

Redaktorzy "Misyjnych Dróg" i misyjne.pl, Zofia Kędziora i Michał Jóźwiak mówią o planowanej wizycie przedstawicieli Watykanu w Chińskiej Republice Ludowej.

W magazynie misyjnym wracamy do rozmowy o Kościele gruzińskim. Ks. Dariusz Komadowski, misjonarz z diecezji zamojsko-lubaczowskiej, opowiada o swoim misyjnym powołaniu.

Jak można wspierać misje w Gruzji? - m. in. o tym mówi ks. Dariusz.

Wystawa o Helenie Kmieć   Wystawa o Helenie Kmieć
Fundacja im. Heleny Kmieć

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z wystawą opowiadającą o życiu Heleny Kmieć - wolontariuszki, która zginęła w Boliwii. #Misja Heleny trwa - przekonują w Fundacji jej imienia i pokazują w różnych parafiach wystawę o dziewczynie z Libiąża. Wystarczy tylko z nami się skontaktować i zaprosić do swojej parafii  - wyjaśnia Marta Trawińska, dyrektor biura Fundacji.

Wystawę zainaugurowano w Sanktuarium w Trzebinii   Wystawę zainaugurowano w Sanktuarium w Trzebinii
Fundacja im. Heleny Kmieć
Wystawa o Helence objeżdża Polskę   Wystawa o Helence objeżdża Polskę
Fundacja im. Heleny Kmieć
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Programy