107,6 FM

25.11.20| Rozwiąż swoje problemy

Z mową, aktywnością fizyczną dziecka, nadwagą i problemami z nauczaniem języka obcego.

25.11.20| Rozwiąż swoje problemy   fot. Jakub Szymczuk Krystyna Dajka Dietetyk   Krystyna Dajka Dietetyk

Jak łączymy produkty tak,  by było zdrowo? Czego na talerzu obok siebie nie powinno się kłaść? O tym nasz gość Krystyna Dajka Dietetyk.

Warsztaty sportowe Stella   Warsztaty sportowe Stella

Smutne buzie dzieci, które podczas zawodów sportowych nie weszły na boisko są wykluczone - mówi Janusz Piekarski twórca warsztatów sportowych Stella. To nie rywalizacja jest najważniejsza, ale dobra zabawa wszystkich dzieci.

25.11.20| Rozwiąż swoje problemy   KATOWICE 22 10 2015 N/Z DAWID TOMASZEWSKI Z CENTRUM TERAPII JAKANIA W MIKOLOWIE FOTO: HENRYK PRZONDZIONO / FOTO GOSC HENRYK PRZONDZIONO

Czym są bloki mowy i czy na dziecko ma bardzo zgubny wpływ choćby zdalne nauczanie o tym Dawid Tomaszewski ze Szkoły Nowej Mowy.

https://www.alfasynapsis.pl/   https://www.alfasynapsis.pl/

Trening mózgu według profesora Tomatisa a nauka języka obcego o tym w rozmowie z Wirginią Machnik certyfikowanym terapeutą.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny   Katarzyna Widera-Podsiadło

"Wspieramy mamy" w sytuacjach kulinarnych, wychowawczych, dnia codziennego. Słowem wszystko co może pomóc rodzicom w funkcjonowaniu rodziny. W każdą niedzielę Katarzyna Podsiadło i jej goście poradzą Państwu, jak być super rodzicem.

 

Programy