107,6 FM

15.11.2020 | Grzech w Kościele | Solidarność z ubogimi | Katolicy a wybory w USA

Po reportażu „Don Stanislao. Druga twarz kardynała Dziwisza” i po publikacji watykańskiego raportu na temat sprawy byłego abp. Waszyngtonu Theodore'a E. McCarricka te sprawy komentuje ks. Piotr Studnicki, kierownik biura Delegata Episkopatu ds. ochrony dzieci i młodzieży.
cz.1

cz.2

IV Światowy Dzień Ubogich stawia przed nami pytanie: jak pomagać, kiedy obowiązuje zasada dystansu społecznego z powodu pandemii? Na to i inne pytania odpowiada ks. Piotr Wenzel, proboszcz parafii św. Andrzeja Bobli w Rudzie Śląskiej – Wirku, kapelan Stowarzyszenia św. Filipa Nereusza oraz programu duszpasterskiego Światło w Familoku:

Według sondaży, w wyborach prezydenta USA 51 proc. katolickich głosów przypadło Donaldowi Trumpowi, a 49 procent Joe Bidenowi. Przed jakim wyborem stawali amerykańscy katolicy i dlaczego nie przekonał ich wszystkich katolik Joe Biden? Mówi ks. Łukasz Kleczka SDS z polskiej parafii w New Jersey.
cz.1:

cz.2:

Na koniec do świadomego przeżywania Międzynarodowego Dnia Modlitw za Kościół Prześladowany zachęca p. Łukasz z Open Doors:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..