107,6 FM

Światowe Spotkanie Rodzin | 30 lat federacji pro-life | Połączone semnaria duchowne | Kursy w Azji

Światowe Spotkanie Rodzin odbyło się właśnie w Rzymie, na zaproszenie papieża Franciszka. Opowiada o nim rodzina, która wzięła udział w tym spotkaniu w Rzymie – Aleksandra i Jan Tondera:

Polska Federacja Ruchów Obrony Życia obchodzi właśnie jubileusz 30-lecia. Jak skupione w niej organizacje przekonują do obrony poczętego życia? - Chcemy jednoczyć, a nie polaryzować postawy Polaków - mówi Jakub Bałtroszewicz, prezes Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia, jednocześnie także prezes Fundacji „Jeden z nas” i sekretarz generalny Europejskiej Federacji dla Życia i Godności Człowieka „One of us”.

Jakub Bałtroszewicz: Polska Federacja Ruchów Obrony Życia chce łączyć a nie polaryzować
Radio eM

wersja audio - cz.1:

cz.2:

W Metropolii Wrocławskiej seminaria duchowne z trzech diecezji i niektórych zakonów będą tworzyć jeden dom formacyjny. - To wynik zaleceń Stolicy Apostolskiej, aby zapewnić jak najwyższy poziom kształcenia przyszłych księży - wyjaśnia ks. prof. dr hab. Włodzimierz Wołyniec, rektor Metropolitalnego Wyższego Seminarium Duchownego we Wrocławiu.
cz.1:

cz.2:

W wakacje takie organizacje jak Open Doors nie odpoczywają. O letnich planach w niesieniu pomocy prześladowanym mówi Łukasz z Open Doors:

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..