107,6 FM

06.12.20| Pod skrzydłami anioła

Pomóżcie nam w utrzymaniu Domu - proszą podopieczni Domu Aniołów Stróżów. W audycji Wspieramy mamy jest też o właściwym motywowaniu dziecka, zanurzeniu się w terapii i poście Daniela. Zapraszamy

Krystyna Dajka dietetyk   Krystyna Dajka dietetyk

Post Daniela, czyli zapraszamy do świętowania przy stole warzywno-owocowym. Dietetyk Krystyna Dajka.

Warsztaty sportowe Stella   Warsztaty sportowe Stella

Motywacja dzieci to wbrew pozorom nie jest łatwe zadanie. Czasem jedno zdanie, które wypowiemy może zadecydować o przyszłości dziecka - mówi Janusz Piekarski z Warsztatów Sportowych Stella.

06.12.20| Pod skrzydłami anioła   KATOWICE 22 10 2015 N/Z DAWID TOMASZEWSKI Z CENTRUM TERAPII JAKANIA W MIKOLOWIE FOTO: HENRYK PRZONDZIONO / FOTO GOSC HENRYK PRZONDZIONO

Jak powinna wyglądać dobra terapia. Otóż nie mogą to być jedynie ćwiczenia, które dziecko odbywa na zajęciach, terapia to zanurzenie w ćwiczeniu 24 godziny na dobę - przekonuje Dawid Tomaszewski ze Szkoły Nowej Mowy.

06.12.20| Pod skrzydłami anioła   Foto: Henryk Przondziono / Foto Gosc HenrykPrzondziono

Katowicki Dom Aniołów Stróżów potrzebuje wsparcia. Ten rok z powodu pandemii należy do wyjątkowo trudnych. O szczegółach nowej akcji Monika Bajka prezes Stowarzyszenia wspierania dzieci i młodzieży Dom Aniołów Stróżów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny

Wspieramy mamy - magazyn rodzinny   Katarzyna Widera-Podsiadło

"Wspieramy mamy" w sytuacjach kulinarnych, wychowawczych, dnia codziennego. Słowem wszystko co może pomóc rodzicom w funkcjonowaniu rodziny. W każdą niedzielę Katarzyna Podsiadło i jej goście poradzą Państwu, jak być super rodzicem.

 

Programy